Tragjedia e Himarës, marshim homazh në Shëngjin! Qytetarët vendosin lule dhe ndezin qirinj për vogëlushen

3 Gusht, 19:44 | Përditesimi i fundit: 2022-08-03 20:11:36

Me qirinj e lule, qytetarët dhe përfaqësues të klerit katolik janë mbledhur në Shëngjin për të kryer marshim homazh për ndarjen nga jeta të vogëlushes 7-vjeçare.

Kategori të tjera