U arrestua për pastrim parash dhe fshehje pasurie, ish-zyrtarja Alda Klosi shtrohet në spital me probleme kardiake

5 Shkurt, 12:24 | Përditesimi i fundit: 2023-02-05 13:56:22

sh-zyrtarja Alda Klosi është shtruar në spital një ditë pasi u arrestua nga policia nën akuzën për pastrim parash dhe fshehje pasurie. Report Tv mëson se Alda Klosi ka shfaqur probleme kardiake dhe është dërguar në spital që prej ditës së djeshme.

Kategori të tjera