U ngacmua seksualisht, alpinistja nga Kosova publikon videon: Dhunuesi nga një familje e njohur në qytet, jam rëndë emocionalisht

30 Shtator, 19:45 | Përditesimi i fundit: 2022-10-02 22:31:18

Alpinistja nga Kosova, Mrika Nikiqi ka qenë viktimë e një sulmi seksual. Nëse shumë kush zgjedh të heshtë në një rast të tillë, ajo e ka deklaruar me të madhe për të dënuar sulmin dhe për të ndërgjegjësuar shumë goca e gra që bien pre e ngacmimeve seksuale. 

Kategori të tjera