U ri-operua pas 20 vitesh në zemër te ‘Shefqet Ndroqi’, kryhet me sukses ndërhyrja delikate tek 45-vjeçari

20 Shkurt, 11:19

Një ndërhyrje delikate në zemër është realizuar nga ekipi i kardiokirurgjisë në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’. Ka qenë kryeministri Edi Rama i cili ka publikuar pamjet nga operacioni dhe ka përgëzuar stafin e mjekëve, të cilët kanë rioperuar një paciente 45-vjeçare, pas 20 vitesh

Kategori të tjera