“Vajzat selfie në timon”, një jetë mbi kamion dhe sqaron: S’ka edukatë rrugore, shikon tmerre

19 Maj, 09:57

Për bilancin e frikshëm të aksidenteve rrugore u fol mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri që tha se ka punuar për gati 30 vite shofer kamioni në Itali kishte analizën e tij kur sqaroi se në Shqipëri së pari mungon edukata rrugore. Më pas ai shtoi se në rrugë shikon tmerre dhe vajzat që bëjnë selfie në timon.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha