Vaksinimi do lehtësojë sezonin veror, Manastirliu: Sot mbërrijnë edhe 11,700 doza të tjera nga Pfizer

10 Maj, 15:19 | Përditesimi i fundit: 2021-05-10 17:13:32

Sot do të mbërrijnë edhe 11,700 doza të tjera Pfizer nga kontrata e qeverisë shqiptare me kompaninë Pfizer dhe nga mbështetja e Bashkimit Europian.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha