VIDEO ekskluzive/ Sera e mbushur plot me llampa dhe bimët gati për tu korrur, pamjet nga kanabisi në Fushë-Krujë

29 Maj, 11:08

Gazetari i Report Tv Arsen ka siguruar pamje nga serat plot me kanabis në Fushë-Krujë dhe Krujë që janë zbuluar në megaoperacionin e mëngjesit të sotëm.

Siç duket edhe nga pamjet bimët kanë qenë të rritura mjaftueshëm dhe gati për tu vjelë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha