I bën shenjë ushtarit të qëllojë dhe më pas nisi raportimin live të luftës për 'sulme' mbi dronët ukrainas!

1 Maj, 19:49 | Përditesimi i fundit: 2022-05-02 07:09:50

Gazetari rus Semyon Pegov, i cili rregullisht raporton live për luftën e Rusisë kundër popullit të Ukrainës, u bë objekt i talljeve në internet pas publikimit të videos së tij të fundit.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha