VIDEO/ Plas keq në Mitrovicë, sherr masiv dhe të shtëna armësh, ja pamjet

30 Nëntor 2021, 09:48

Një sherr masiv në Mitrovicë të Kosovës ka përfunduar me 3 të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e djeshme. Mediat e Kosovës raportojnë se disa të rinj janë konfliktuar në veri të Mitrovicës dhe janë përdorur edhe armët.

2 prej të plagosurve kanë marrë plagë në këmbë, ndërkohë që janë publikuar edhe pamjet e sherrit masiv.  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha