Virusi që po përhapet masivisht në çerdhet dhe kopshtet tona, kujdes!

24 Nëntor 2021, 12:11

Në një intervistë në emisionin Rreze Dielli pediatria Sonila Biba foli për një virus të ri I cili po prek popullatën në Shqipëri sidomos tek bebet. Por cfarë është ky virus I ri?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha