Vizita e parë që kur u zgjodh kryeministre e Serbisë! Ana Brnabiç mbërrin në veri të Kosovës: Interesi ynë është paqja dhe stabiliteti

5 Shtator, 16:58

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç do të zhvillojë vizitë në Veri të Kosovës gjatë ditës së sotme. Që të enjten, më 1 shtator, është paralajmëruar se do të ndalet në Mitrovicë , Zveçan dhe Leposaviç.

Kategori të tjera