Vrasja e Mateos, kërkohet dënimi me vdekje/Basha përjashton Berishën nga PD?

19 Nëntor 2021, 07:02

Emisioni Repolitix trajtoi aktualitetin ku në pjesën e parë u diskutua rreth ngjarjes së rëndë të vrasjes së 8 vjeçarit Mateo në fshatin Grecalli të Fierit, ndërsa familjarët kërkojnë dënim me vdekje për autorin. Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi zhvillimet në PD pas paralajmërimit të Bashës për përjashtimin e Berishës nga PD. Të ftuar në studio Brizida Gjikondi, Gent Malko, Arben Meçaj dhe Arben Skënderi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha