Xhama banesash të thyera dhe mure të vjetra përtokë, pasojat e tërmetit 5.5 ballë në Greqi! Banorët e trembur kaluan natën në makinë

10 Janar, 09:14

Banorët e Florinas dhe zonave përreth ku tërmeti 5.5 ballë kishte epiqendrën, kanë zgjedhur të flenë në makinat e tyre gjatë natës së djeshme pas lëkundjeve të forta që u ndjen edhe në Shqipëri.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha