Xhixho: Vajza e djem fotografohen dhe rrethohen me të kuqe në takimet e mia, e kam denoncuar para OSBE-ODIHR! Qeveria kërkon të kthejë skenarin e 2017 për të blerë vota

12 Prill, 23:05

'Vajza dhe djem që ndjekin takimet elektorale të kandidatëve të opozitës, po intimidohen dhe kërcënohen nga qeveria që mos të marrin pjesë'. Kështu ka bërë me dije në një intervistë për emisionin '5 Pyetjet nga Babaramo', në Report Tv, Erisa Xhixho, e cila nënvizoi se të rinjtë shkojnë në takimet e saj, janë fotografuar dhe rrethuar me rreth të kuq, dhe u dërgohen prindërve të tyre për t'u treguar se po ndjekin kandidatët e opozitës

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha