Yuri Kim - politikës: Nuk kam ikur akoma!

14 Dhjetor 2022, 07:13

Deklaratat e Yuri Kim dhe kryeministrit Edi Rama për mandatin e ambasadores amerikane. Kjo është tema e diskutuar në emisionin ‘Repolitix’ nga Denis Minga në Report Tv. Aktivistja Brizida Gjikondi, deputeti Luan Baçi, gazetarja Keti Banushi dhe gazetari Poli Hoxha mendojnë se shkak për largimin e Kim janë bërë diskutimet me Ramën për kreun e SPAK.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha