Zgjedhjet në 6 bashki, Braho: Nën logon e partisë garojnë ata që zgjedh kryetari, i cili rezulton nga vërtetimi i gjykatës!

20 Janar, 07:49

Anëtari i KAS, Ledio Braho teksa komentoi përplasen brenda PD dhe se si do të garojnë në zgjedhje demokratët e Bashës dhe ato të Berishës, ai tha se ligji njeh partinë e regjistruar në gjykatë dhe ajo është PD që ka kryetar Lulzim Bashën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha