Zgjedhjet në PD/ Harxhi: U votua me foton e Bashës në mur si në kohën e diktatorit! Ristani: PD, jashtë shtratit ligjor! Imami: Lista të fshehta kanë vetëm organizatat terroriste

16 Qershor, 13:22

Grupimi 'Për PD-në' ka dalë në një konferencë për media, ku kanë listuar një sërë arsyesh se përse Lulzim Basha fitoi një mandat të tretë në krye të PD përmes një procesi me shkelje të mëdha. Edit Harxhi, e cila ishte një prej kandidatëve për kryetar të PD-së nënvizoi janë përjashtuar 28 mijë anëtarë të PD dhe kjo është shkelja me madhe e këtyre zgjedhjeve.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha