Zgjedhjet vendore, Alibeaj mbledh sot Kryesinë dhe Grupin Parlamentar në zyrat e reja, do caktohen kandidatët për 14 majin

20 Mars, 12:36

Pasi Komisioni Qendror i Zgjedhjeve e regjistroi në zgjedhjet vendore 2023, kryetari komanduar i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj do të mbledhë sot pasdite Kryesinë dhe Grupin Parlamentar. Kjo është edhe mbledhja e parë që grupi i PD do të zhvillojë në zyrat e reja që kanë marrë me qira rrugën Donika Kastrioti, zyra në të cilat do ushtrojë aktivitetin politik, pasi selinë e PD-së e ka ende në përdorim Sali Berisha.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha