"Zgjodha zanat burrash", sfidat e një nëne të dypunësuar: Hilet që përdorin në mobileri (19 prill 2023)

19 Prill, 20:28

U bë nënë në moshe të re Është e dypunësuar në Durrës Puna e ëndrrave mbetet tapiceria Zhurma e pistoletës me ajër shërbeu si indicia e parë që e zgjodhi këtë zanat Pavarësisht paragjykimeve ajo nuk u ndal Hilet dhe vështirësitë e profesionit, tendencat më të fundit që duhen ndjekur, këshilla dhe historia e jetës. Një nga ne prezanton: Sfidat e një gruaje tapiciere

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha