Zotëria në hall të madh në kërkim të një partie: PD keq dhe PS keq e më keq, me kë të jem unë?

17 Qershor, 09:23

Një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte në hall të madh. Ai tha se dëshiron që me patjetër të jetë me një parti por nuk e di se me kë. PD keq tha ai gjatë bisedës e PS keq e më keq. Ndiqeni “hallin” e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha