Zv.ministri Bejtja në Report Tv: Me 23 nëntor hapim bursën e energjisë! Nuk do të ketë rritje të çmimit për familjarët, vetëm për ata që harxhojnë mbi 800 kWh

5 Korrik, 20:40

Në muajin nëntor do të hapet brusa e energjisë dhe do të mund të shesim në tregjet ndërkombëtare. Lajmi u bë me dije nga zëvendësministri i Energjisë Ilir Bejtja në Report TV, i cili tha se është përcaktuar data 23, dita kur do të hidhet kilovati i parë në bursë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha