Zv.ministrja e Shëndetësisë: 47% e qytetarëve janë vaksinuar me dozën e parë kundër COVID! 38 mijë kanë marrë dozën e tretë

19 Nëntor 2021, 13:30 | Përditesimi i fundit: 2021-11-19 19:29:52

Në vendin tonë 47 % e popullatës ka marrë dozën e parë të vaksinës kundër COVID dhe 38 mijë kanë marrë dozën e tretë të vaksinës. Kështu tha ne Komisionin e Ligjeve, zv.ministrja e Shëndetësisë Eugena Tomini, teksa po diskutohet për marrëveshjen për vaksinat ‘Pfizer’.

 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha