1 i konfirmuar me koronavirus në Lezhë...ndërgjegjësohen qytetarët! Distancë në radhe dhe s'ka grumbullime (VIDEO)

Përfshirja e Lezhës në hartën e zonave të prekura nga koronavirusi, duke se i ka frikësuar qytetarët. Ndërgjegjësimi i tyre është më i madh për zbatimin e rregullave të përcaktuara. Në qytet nuk shihen lëvizje të grupuara dhe te njësitë e tregtimit dhe të shërbimit, qytetarët mbajnë distancën nga njëri-tjetri.


Lajmi kryesor:

VËZHGIMI/ Tregu i Fierit problematik! Rasti i konfirmuar në Lezhë ndërgjegjëson qytetarët! Dezinfektohet Lushnja


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ Ju duket i drejtë vendimi për shtyrjen pa afat të masave kufizuese?

Komento