1 vit nga vrasja e Kastriot Reçit/ Dalin pamjet! RENEA dhe FNSH 'blindojnë' Rrëshenin, kontrolle makinave

 

Report Tv ka siguruar pamjet nga aksioni i RENEA-s dhe FNSH-së në Rrëshen në 1 vjetorin e vrasjes së Kastriot Reçit. Siç shihet në pamjet që gazetari Elvis Hila sjell, forcat e shumta të policisë kryejnë kontrolle të mjeteve që hyjnë dhe dalin nga qytetit.

1610019840_renea.JPG


Lajmi kryesor:

1 vit nga vrasja e Kastriot Reçit/ RENEA dhe FNSH zbarkojnë në Rrëshen, plan masash sigurie! Historia e ekzekutimeve seriale mes 2 fiseve (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Primaret e Berishës, a mendoni se do të jetë një proces i ndershëm?×

Lajmi i fundit

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë