10 objektet e modës më të kërkuara në botë për 2019

10 objektet e modës më të kërkuara në botë për 2019

Rihanna

Objekti më i kërkuar për modën janë Sandalet Bottega Veneta, që u veshën nga Rihanna dhe u bënë shumw të famshme.

Renditjet për 10 objektet më të kërkuara janë realizuar nga motori botëror i kërkimeve në internet për modën, "Lyst".

Personat që e ndjekn modën dhe janë të fiksuar pas të rejave më të fundit, do të donin që t'i kishin në garderobën e tyre këto:

1.Sandalet Bottega Veneta të veshura nga Rihanna

2.Çanta mini Jacquemus Le Chiquito

3.Atletet Continental 80

4.Bluza Mansur Gavriel me motiv reje

5.Çanta e sheshtë Prada black Nylon

6.Fustan “Reformation Juliette”

7.Bikinit “Fendi FF motif”

8.Vathë si paramandë, Balenciaga

9.Kostum njësh me rrip në mes me xhins “Hudson”

10.Çantë shpine Paco Rabanne, model i vitit 1969

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Von der Leyen për emigrantët në Lampedusa: Europa do të vendosë se kush do të vijë, jo trafikantët

Von der Leyen për emigrantët në Lampedusa: Europa do të vendosë se kush do të vijë, jo trafikantët