POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

13 vite martesë, Julian Deda bëhet nostalgjik në ditën e shënuar: Edhe Hëna donte të ishte pjesë...

Aktori Julian Deda dhe familja e tij

Julian Deda njihet si një nga personazhet më karizmatik të showbizit shqiptar. Ai çdo gjë e merr me humor, dhe kanë qenë të pakta rastet kur e kemi parë serioz. Një nga këto raste është kur aktori manifeston dashurinë e tij me bashkëshorten.

Mbrëmjen e kaluar Juli dhe Armanda kanë mbushur plot 13 vite së bashku dhe humoristi i ka dedikuar një status. “Edhe Hëna donte të ishte pjesë, 13+...të dua,”- shkruan aktori krahas fotos ku çifti shihet nën sfondin e hënës.

Foto e publikuar nga Julian Deda

Juli dhe Armanda kanë sjellë në jetë dy fëmijë të quajtur, Reina dhe Mateo.

fl.mi.
Komento