VIDEO/ Debat midis Eglës dhe Julit: Turp të të vijë, bën muhabet shalqiri, e paedukatë

VIDEO/ Debat midis Eglës dhe Julit: Turp të të vijë, bën muhabet shalqiri, e paedukatë

Në Big Brother debatet e Eglës me banorët e tjerë nuk kanë fund. Mesditën e sotme ajo është kapur përsëri me Julin.

Gjatë bisedës së tyre ata kanë ofenduar dhe ironizuar njëri-tjetrin kush më shumë e kush më pak. Debati nga ana e Julit është konsideruar shumë i ulët, ndërkohë që Egla i thotë që s’ke tru.

Nga këto situata banorët e tjerë shprehen të pakënaqur duke thënë se janë të njëjtët persona që kapen për të njëjtat gjëra.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e 2025, Alibeaj: Lista e kandidatëve për deputetë, gati brenda majit

Zgjedhjet e 2025, Alibeaj: Lista e kandidatëve për deputetë, gati brenda majit