Egla në mision sekret me Heidin: Do krijoj një sherr me Julin!

Egla në mision sekret me Heidin: Do krijoj një sherr me Julin!

Heidi dhe Egla

Dy banoret e Big Brother VIP, Heidi dhe Egla janë në një mision sekret të urdhëruar nga vëllai i madh. Vajzat bisedojnë me njëra tjetrën për të bërë planet që misioni i dhënë të arrihet me sukses. Madje Egla i thotë Heidit që do improvizojë një sherr në dhomën e gjumit me Julin.

Egla: Unë besoj se do ia dalim shumë mirë. Do të improvizoj një sherr me Julin. Do thyej një pjatë. Unë kam dy ditë që nuk ma kanë dëgjuar zërin se përtoj

Heidi: Nuk shqetësohen se gjithmonë i ke bërë këto gjëra

Egla: Unë kam thyer gjëra?

Heidi: Jo nuk ke thyer, por e ke parashysh...

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Plagosi me armë zjarri 27 vjeçarin se i ngacmoi të dashurën, arrestohet autori (EMRI)

Plagosi me armë zjarri 27 vjeçarin se i ngacmoi të dashurën, arrestohet autori (EMRI)