Nuk kishte leje drejtimi, 16-vjeçari bie me motor nga ura! E mori me qira

Nuk kishte leje drejtimi, 16-vjeçari bie me motor nga ura! E mori me qira

Foto ilustruese

Përmet - Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjte në të hyrë të Piskovës në Bashkinë Përmet. Gazetari i Report Tv, Piro Nase, raporton se një 16-vjecar teksa po ngiste një motoçikletë ka rënë nga ura në të hyrë të Njësisë Administrative Piskovë, në aksin nacional Këlcyrë-Permët.

Djali 16-vjeçar ka rënë nga një lartësi prej 5 metrash. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe konfirmohet se djali 16-vjecar ka marrë në përdorim motoçikletën pa patur leje drejtimi.

Lajmi në përditësim...

 

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

I dënuar për trafik droge në Itali, arrestohet me qëllim ekstradimi 58-vjeçari në Vlorë (EMRI)

I dënuar për trafik droge në Itali, arrestohet me qëllim ekstradimi 58-vjeçari në Vlorë (EMRI)