28-vjeçarja vdes te ‘Amerikan2’ pas operacionit plastik, ja skeda e vdekjes së të resë

28-vjeçarja vdes te ‘Amerikan2’ pas operacionit plastik, ja skeda e vdekjes së të resë

1706695436_hasalla.jpg

Irida Hasalla, 28-vjeçe ka ndërruar jetë pas ndërhyrjes së kryer nga mjekët te spitali ‘Amerikan 2’ për heqjen e dhjamit, megjithëse ishte e me kancer.

Report Tv ka siguruar skedën e vdekjes, ndërsa pritet që të kryhet edhe autopsia paraprake se pse e reja ka ndërruar jetë.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ E reja vdes në spitalin Amerikan 2, i bënë ndërhyrje estetike edhe pse ishte me kancer! Operacioni kushtoi 4 mijë euro! Pagesa u kërkua në mesnatë (EMRI)


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria