3 motra me probleme mendore abuzohen seksualisht prej 6 vitesh, sot në ‘Pa gjurmë’ ora 16:00 në Report Tv denoncohet skandali

‘Pa Gjurmë’ denoncon skandalin, të lëna në mëshirë të fatit tre motra me probleme të shëndetit mendor prej më shumë se 6 vitesh janë viktimë e abuzimeve seksuale në rrugët e qytetit të Lezhës. Ngjarja e cila duhet të ishte një kambanë alarmi, për fat të keq ndodh përpara syve të të gjithëve.

Çfarë po ndodh me fëmijët e emigrantëve shqiptarë në Britani, shifra alarmante, vetëm brenda këtij viti 20% e të rinjve rezultojnë të zhdukur.

Për këto dhe dëshmi të tjera ju ftojmë të na ndiqni sot ora 16:00 në Report TV.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga 'grupi i ferrit' për të ëndërruar parajsën, nis sot aventura e Kombëtares në Euro 2024! Statistikat dhe pragndeshja e Itali - Shqipëri

Nga 'grupi i ferrit' për të ëndërruar parajsën, nis sot aventura e Kombëtares në Euro 2024! Statistikat dhe pragndeshja e Itali - Shqipëri