30 vjetori i PD, Gjiknuri: Besimi i dhënë për mandatin e tretë, dëshmi se jemi partia transformuese

1619084396_gjiknuri.jpg

Deputeti i PS, Damian Gjiknuri ka uruar 30 vjetorin e Partisë Socialiste duke falenderuar anëtarët dhe simpatizantët  që i kanë besuar kësaj partie ndër vite. Për Gjiknurin besimi që qytetarët i dhanë për mandatin e tretë është dëshmi që PS mbetet forca më demokratike dhe transformuese në Shqipëri

“Urim i përzemërt për çdo anëtar, simpatizant dhe mbështetës të Partisë Socialiste. Besimi i dhënë në shumicë nga qytetarët në 25 Prill për një mandat të tretë qeverisës është tjetër dëshmi se familja jonë politike mbetet forca më demokratike dhe transformuese në Shqipëri. Gëzuar!”, shkruan Gjiknuri.


Lajmi kryesor:

Përvjetori i 30-të i PS, Rama uron: Do vazhdojmë përpjekjet që partia të bëhet më e mirë, Balla: Mirënjohje për themeluesit dhe anëtarësinë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i mjaftueshëm shpërblimi prej 5 mijë lekësh i festave të fundvitit për pensionistët?×

Lajmi i fundit

John

Përplasja gjatë spektaklit, Robert Aliaj ofendon konkurrenten: O gore! Alketa Vejsiu i kundërvihet