30-vjetori i PS-së, Veliaj: Forca më energjike në Shqipëri që sjell ndryshim sa herë drejton vendin

1618229737_veliajvore2.jpg

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uroi sot ditëlindjen e 30-të të Partisë Socialiste.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj thekson se PS është forca më energjike në Shqipëri, që sjell ndryshim sa herë drejton vendin.

“Gëzuar ditëlindjen Partia Socialiste, forca më energjike në Shqipëri , që sjell ndryshim sa herë drejton vendin”, shkruan Veliaj.


Lajmi kryesor:

Përvjetori i 30-të i PS, Rama uron: Do vazhdojmë përpjekjet që partia të bëhet më e mirë, Balla: Mirënjohje për themeluesit dhe anëtarësinë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Njohja e patentave shqiptare në Itali, ambasada sqaron: Marrëveshja ka hyrë në fuqi më 12 korrik, po zgjidhim disa probleme teknike