41-vjeçari ekzekutohet në sy të gruas dhe fëmijës, 5 plumba i morën jetën në Athinë, ja pistat e hetimit

41-vjeçari ekzekutohet në sy të gruas dhe fëmijës, 5 plumba i morën jetën në Athinë, ja pistat e hetimit

Pamje nga vendi i ngjarjes

Një 41-vjeçar me origjinë nga Gjeorgjia është ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në sy të bashkëshortes dhe fëmijës së tij të mitur. Ngjarja ndodhi në Athinë në rrugën ‘Taxiarchon 31’ në Moschato.

Sipas medias greke protothema.gr, 41-vjeçari po kthehej në shtëpi bashkë me familjen kur është ekzekutuar me armë zjarri. Dyshohet se autori ka qenë vetëm një person i veshur me të zeza dhe pasi ka qëlluar 4-5 herë drejt 41-vjeçarit është larguar nga vendi i ngjarjes në këmbë.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje por sipas informacioneve paraprake dyshohet se ekzekutimi ka ndodhur për larje hesapesh. Një javë më parë viktimës i kishin vjedhur edhe makinën tip ‘Smart’ nga garazhi i pallatit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Nënshkruhet kontrata me kompaninë serbe për shpërndarjen e energjisë elektrike në veri të Kosovës

Nënshkruhet kontrata me kompaninë serbe për shpërndarjen e energjisë elektrike në veri të Kosovës