5 orë në këmbë nga kufiri shqiptar për të transportuar drogën, kapen tre të rinj në Greqi

Foto të drogës së sekuestruar

Tre të rinj nga Shqipëria janë arrestuar mbrëmjen e djeshme nga policia greke në Ksehorën e Poshtme, pranë Filatit, Greqi. 

Arrestimi i tyre është bërë pasi ata janë kapur nga oficerët e policisë duke transportuar 3 çanta me kanabis.

Tre shqiptarët janë kapur pasi kanë udhëtuar rreth 5 orë me këmbë nga kufiri shqiptar duke transportuar lëndën narkotike me peshë totale 31.7 kg

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Ministrja e Shëndetësisë: Jemi përballë një valë të re potenciale, zgjidhje nuk janë vendimet ekstreme! Vaksinimi dhe masat e thjeshta, të vetmet 'armë' efikase