5 shenjat që tregojnë se trupi yt ka nevojë për seks

5 shenjat që tregojnë se trupi yt ka nevojë për seks

Foto ilustruese

Nëse nuk keni një partner, duke lexuar këtë artikull mund të kuptoni “shenjat” që ju ‘nxjerrin zbuluar’ se trupi juaj ka nevojë për të pasur raport intim.

Bright Side ka listua 5 shenjat çfarë ndodh kur ne nuk e kemi bërë këtë për një kohë të gjatë?

Pagjumësi

Stres dhe humor i keq

Mungesa e shkëlqimit në lëkurë

Dhimbje koke

Çrregullime psikologjike

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Meta tregon pse u nda me Monika Kryemadhin: Marrëdhëniet tona u krisën pas djegies së mandateve! Ndjesë fëmijëve e prindëve të mi

Meta tregon pse u nda me Monika Kryemadhin: Marrëdhëniet tona u krisën pas djegies së mandateve! Ndjesë fëmijëve e prindëve të mi