​Qejfi i borës, pas vajzave
zhvishen dhe djemtë durrsakë

​Qejfi i borës, pas vajzave<br />zhvishen dhe djemtë durrsakë
Bora e rënë pas 7 vitesh në Durrës gëzoi të vogël e të madh e sidomos këta të fundit.

Pas vajzave striptiste, gëzuan dhe meshkujt. Në këtë video, djem të rinj zhvishen lakuriq dhe luajnë në borën e parë të kësaj stine. Epo kanë të drejtë të lodrojnë dhe të rriturit, sepse jo cdo ditë bie borë në Durrës. 

(d.b/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu