85.8% e shqiptarëve kundër dhunës për asgjësimin e KZAZ-ve


Pak ditë më parë u sulmuan disa KZAZ në bashkitë e drejtuara nga opozita për të bllokuar zgjedhjet. Por si i gjykojnë shqiptarët këto ngjarje të dhunshme? 85.8% e shqiptarëve janë shprehur se nuk janë dakord me protestat e dhunshme për asgjësimin e KZAZ-ve, vetëm 12.8%  pro dhe 1.4% nuk janë përgjigjur.


Lajmi kryesor:

Sondazhi i GPF-së në Report TV: 85.7% e shqiptarëve kundër dhunës së opozitës ndaj KZAZ-ve


  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?×

Lajmi i fundit

John

'Si më ndodhi kjo?' Ja pse mund të prekeni nga COVID-19, edhe pasi jeni vaksinuar