A ishin fëmijët e Shkëlzenit në dasmë? Armina flet raportin që ka me ta

A ishin fëmijët e Shkëlzenit në dasmë? Armina flet raportin që ka me ta

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Armina Mevlani ka zhvilluar një bisedë online me ndjekësit disa ditë pas dasmës me Shkëlzen Berishën. Një prej ndjekësve ka kërkuar më shumë detaje nga dasma, duke e pyetur nëse kanë qenë të pranishëm edhe fëmijët e Shkëlzenit.

Armina thotë se kanë qenë të pranishëm, ndërsa tregon se ka marrëdhënie shumë të mira me ata.

“Sigurisht që Po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne”, shkroi Armina.

1/5
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se do zbulohet pronari i 400 mijë € të vjedhura nga pastruesja?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Serie A nis me surpriza, Verona ndal Lazion! Sampdoria ka shansin e fundit

VIDEO/ Serie A nis me surpriza, Verona ndal Lazion! Sampdoria ka shansin e fundit