Sipas 58.2% të shqiptarëve janë të vlefshme zgjedhjet e 30 Qershorit


Nëse zgjedhjet do të zhvillohen në datë 30 Qershor, 58.2% e shqiptarëve të anketuar janë shprehur se janë të vlefshme, 32.4% mendojnë se do të jenë të false dhe 9.4% nuk janë përgjigjur.


Lajmi kryesor:

Sondazhi i GPF-së në Report TV: 85.7% e shqiptarëve kundër dhunës së opozitës ndaj KZAZ-ve


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?×

Lajmi i fundit

John

'Si më ndodhi kjo?' Ja pse mund të prekeni nga COVID-19, edhe pasi jeni vaksinuar