Agjenti i Klopp e thotë qartë: Nuk dëshiron të largohet nga Liverpool

Agjenti i Klopp e thotë qartë: Nuk dëshiron të largohet nga Liverpool

Jurgen Klopp

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp nuk ka në plan që të largohet nga ishulli dhe Premier League. Për mikrofonat e Sky Sport, agjenti i gjermanit, Marc Kosicke ka thënë se trajneri është i vendosur që të qëndrojë deri në 2026 me The Reds. Edhe pse klubi nga "Anfield Road" nuk po kalon një situatë të qetë në Premier League, e ardhmja e Klopp nuk është vendosur asnjëherë në diskutim nga drejtuesit.

"Ju siguroj se nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen. Jurgen Klopp kënaqet me mbeshtetjen e njerezve. Ai ka dhe është në kontakt të rregullt me ​​tifozët. Ai e do klubin, skuadrën e tij dhe tifozët dhe është i vendosur të vazhdojë dhe të përfundojë me sukses tranzicionin te Liverpool. Ai nuk e ka zgjatur fare kontratën e tij dhe ajo vlen deri në vitin 2026. ..", tha agjenti i gjermanit Klopp.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Geri Kokalari e zbulon për herë të parë: Berisha është takuar 2 herë me agjentët e FBI për të dëshmuar kundër Fatos Nanos, por u konsiderua i pabesueshëm dhe nervoz

Geri Kokalari e zbulon për herë të parë: Berisha është takuar 2 herë me agjentët e FBI për të dëshmuar kundër Fatos Nanos, por u konsiderua i pabesueshëm dhe nervoz