Agron Duka ‘përfshinë’ edhe të vëllanë në fushatë: Me 25 prill do bëjmë gol të gjithë bashkë

Agron Duka ‘përfshinë’ edhe të vëllanë në fushatë: Me 25 prill do bëjmë gol të gjithë bashkë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, aleati i Bashës në zgjedhjet e 25 prillit, ka postuar një foto së bashku me të vëllanë Armando Duka kreu i FSHF-së dhe disa miq, në të cilën shkruan se më 25 prill do të bëjnë ‘gol’ të gjithë bashkë.

Agron Duka e ka përdorur postimin për të bërë fushatë, edhe pse në të ndodhet i vëllai, i cili i drejton një institucion që nuk duhet të përfshihet në çështje politike, por kjo nuk e pengon kreun e PAA që të shkruaj se 25 prilli do të fitojë “Aleanca për ndryshimin”, koalicioni i PD me partitë e vogla.

“Kur takohen vëllezërit Duka me miq të vyer si: Gëzim Zalla , Ed Gryka ,Zhani Noti merr edhe opinione se si duhet të punojmë për të fituar bindshëm jo vetëm Durrësin por gjithë Shqipëria “Aleanca për Ndryshim” . Do bëjmë ” GOL” të gjithë bashkë”,- shkruan Agron Duka.

Postimi i Agron Dukes ne Facebook

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • dibran: 28/02/2021 17:36

  Te mblidhet i gjithe fisi DUKA, ku jane e ku nuk jane, qe nga kepi i fundit i Argjentines, ne Australi e Alaske, Pol te Veriute e Antaktide,Kamcatken ruse dhe Afrike te Jugut( I gjithe klani i DUKEVE = klani i Zemunit), kudo ne Shqiperi nuk do te mundin kurre te kthejne nga rruga SHQIPTARET E MIRE per te votuar me te miret.....!

  Përgjigju
  • Anomas: 28/02/2021 21:01

   Po normal qe nuk do votoje njeri hajdutet Duka, njerezit kane sy e veshe...

  • Durrsak: 28/02/2021 19:17

   Grupi. M A L A V I T A

  • Toni: 28/02/2021 18:11

   Rrofte Ymer Lala dibrani i vertet qe mendon per Dibren e zgjedhin dibranet.

 • Sondazhi i ditës:

  Primaret e Berishës, a mendoni se do të jetë një proces i ndershëm?×

Lajmi i fundit

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë