Ai nuk ju do sinqerisht? Nëse po bën këto veprime, më mirë ndahuni

Si do të ndiheshit nëse ju do merrnit guximin t’i thonit dikujt “Të dua” dhe ajo që do merrnin mbrapsht mund të ishte një “Faleminderit” apo një “Të dua” aspak e sinqertë...është një ndër moment që askush nuk do të donte ta përjetonte në jetë.

Nisur nga kjo, Bright Sida na sjell disa këshilla se si të zbulojmë nëse personi që kemi në krah na do sinqerisht apo jo.

E shpreh shumë dashurinë në publik dhe jo kur jeni vetëm për vetëm

Bisedat e tuaja janë shumë të “thata

Përpiqen që të të ndryshojnë ty dhe zakonet e tua

Ata nuk punojnë me ju për të zgjidhur problemet që keni

Ju nuk keni përparësi për të

Nuk bëjnë me ju plane për të ardhmen

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Conference League/ Vllaznia eliminohet në turin e dytë, Ael Limasol e mposht edhe në Shkodër