Air Albania nis nga prilli fluturimet në Ankara e Izmir! Rihap dhe fluturimet në Bolonja, Pisa e Verona

Air Albania nis nga prilli fluturimet në Ankara e Izmir! Rihap dhe fluturimet në Bolonja, Pisa e Verona

Air Albania

Prej muajit prill kompania ajrore Air Albania ka vendosur të shtojë linjë direkte nga Tirana në Ankara dhe Tirana-Izmir. Air Albania do të ripahë dhe prenotimet për tre aeroporte italiane me fluturime pa ndalesë për në Tiranë, duke nisur nga 31 marsi 2024 që përkon dhe me fillimin e sezonit veror IATA 2024.

Kështu Bolonja, Pisa dhe Verona janë 3 destinacionet e zgjedhura nga Air Albania. Fluturimet nga Bolonja do të jenë të martën, të mërkurën, të enjten dhe të premten nga 2 prilli 2024.

Ndërsa nga Pisa do të jenë të hënën, të martën, të enjten, të shtunën dhe të dielën e 31 marsit 2024.

Nga Verona fluturimet nga 31 marsi 2024 do të jenë të hënën, të martën, të mërkurën, të enjten, të premten e të dielën

Air Albania aktualisht operon vetëm në Milan Malpensa dhe karakterizohet nga një shërbim i plotë me bagazhe të përfshira dhe shërbim falas në bord.

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Njoftimi që ‘alarmoi’ zjarrfikëset e Fierit, futen në apartament me shkallë emergjence

VIDEOLAJM/ Njoftimi që ‘alarmoi’ zjarrfikëset e Fierit, futen në apartament me shkallë emergjence