Aksident i rëndë në aksin Kuç-Qeparo, makina futet mes për mes trafik ndarëses! Drejtuesja në gjendje të rëndë

VLORË- Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në aksin Kuç- Qeparo. Siç shihet edhe në këtë foto që sjell Shqiptarja.com, automjeti ka dalë nga rruga dhe trafik ndarësja është futur mes për mes mjetit.

Drejtuesja e mjetit si pasojë e përplasjes ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e 18 majit rreth orës 23:45 minuta. Shkak mendohet shpejtësia e mjetit dhe lagështira në rrugë.

SI.E./E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë