VIDEO/ Aksident në Berat, makina del nga rruga dhe përmbyset! Plagoset shoferi dhe pasagjerët

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Berat ku një automjet tip “Fod focus” doli nga rruga dhe u përmbys pranë pedonales së re në periferi të qytetit të Beratit.

Kanë qenë banorët ata që kanë lajmëruar autoritetet që kanë mbërritur në kohë dhe kanë arritur të nxjerrin nga automjeti drejtuesin dhe pasagjerët.

Mësohet se shkak i këtij aksidenti ka qenë shpejtësia dhe lagështia në rrugë. Si pasojë e aksidentit, ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit dhe pasagjerët të cilët fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?×

Lajmi i fundit

Leverkusen thyen rekordin e Bayernit dhe sheh nga titulli, Bologna është për Champions

Leverkusen thyen rekordin e Bayernit dhe sheh nga titulli, Bologna është për Champions