Aksident me vdekje në Fier, makina përplas 52-vjeçarin

Aksident me vdekje në Fier, makina përplas 52-vjeçarin

Foto ilustruese

Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor në Fier, mbrëmjen e të shtunës. 

Rreth orës 22:00, 36-vjeçari Ervis Koçi ka përplasur me makinë 52-vjeçarin Bilbil Zaimi, banues në Metaj, duke e lënë të vdekur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

D.GJ/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Asnjë viktimë nga koronavirusi në vend, regjistrohen 63 qytetarë të infektuar në 24 orë

Asnjë viktimë nga koronavirusi në vend, regjistrohen 63 qytetarë të infektuar në 24 orë