Aksident në aksin Fier-Levan, një person përplaset nga mjeti teksa po lëvizte me biçikletë

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur 'Lagja Kastriot'.

Një person duke udhëtuar me biçiklet në këtë akes është goditur nga një makinë duke e përplasur në asfaltin e rrugës.

Për këtë aksident është njoftuar policia dhe me pas ambulanca, e cila e ka marrë të dëmtuarin dhe e ka çuar në spital, ndërsa i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për të zbardhur këtë ngjarje, ndërsa policia rrugore po punon për të lehtësuar trafikun që u rëndua nga ky aksident

S.B/I.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

‘Ndryshime ligjore brenda 6 muajve’, Gogu prezanton raportin e PS për 'TIMS': Rishikim tërësor i akteve që mbrojnë të dhënat

‘Ndryshime ligjore brenda 6 muajve’, Gogu prezanton raportin e PS për 'TIMS': Rishikim tërësor i akteve që mbrojnë të dhënat