Aksident në Kuçovë, i riu përplas këmbësorin 17-vjeç! Arrestohet nga policia

Aksident në Kuçovë, i riu përplas këmbësorin 17-vjeç! Arrestohet nga policia

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në Kuçovë, ku një 30-vjeçar ka përplasur një këmbësor 17-vjeç. I mituri ka mbetur i plagosur dhe është dërguar për mjekim në spital.

Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit.

‘Arrestoi në flagrancë shtetasin Xh. S., 30 vjeç, banues në Kuçovë, pasi mbrëmjen e djeshme, me automjetin që drejtonte, ka përplasur një shtetas 17 vjeç (këmbësor), i cili është në kujdesin e mjekëve.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Presindeti Biden: Marrëveshja me Kievin i tregon Putinit unitetin tonë

Presindeti Biden: Marrëveshja me Kievin i tregon Putinit unitetin tonë