Aksident në Lushnje, mjeti 'Audi' dhe furgoni përplasen me kamionin me targa maqedonase! Plagoset një e moshuar

Tre automjete janë përfshirë në një aksident mesditën e sotme në autostradë në afërsi të fshatit Dushk në Lushnje. Një e moshuar që udhëtonte në mjetin tip Audi me targa AB 963DT që drejtohej nga vajza e saj, ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve në spitalin e Lushnjes.

Fatmirësisht drejtuesja e "Audit" si dhe dy shoferët e tjerë të mjeteve të përfshirë në aksident nuk kanë marrë lëndime. Policia po disiplinon trafikun dhe po kryen procedurat për nxjerrjen shkaqeve të aksidentit.

Paraprakisht dyshohet se kamioni me targa maqedonase i ka prerë rrugën mjetit tip Audi që kishte hyrë në korsinë e parakalimit. Po kështu dhe furgoni me targa AB 411 CM është përplasur me kamionin.

Pas përplasjes 'Audi' ka përfunduar në mes të rrugës i kthyer me goma përpjetë.

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Del fotoja e njërit prej të dyshuarve si të përfshirë në vrasjen e 14 vjeçares në Shkup! Një sipërmarrës i njohur dyshohet se iku në Turqi

Del fotoja e njërit prej të dyshuarve si të përfshirë në vrasjen e 14 vjeçares në Shkup! Një sipërmarrës i njohur dyshohet se iku në Turqi